Çocuk Oyun Parkları Bakım Onarım & Yedek Parça

Çocuk parkları çocukların sürekli yoğun bir şekilde kullandıkları sosyal bir yaşam alanıdır.

Çocuk Oyun Parkları Bakım Onarım & Yedek ParçaÇocuklar bu alanlarda enerjilerini harcamaları için bir çok oyun  aleti şahıs ve  kurumlar tarafından konulmuştur.Ülkemizde çocuk oyun alanları yapıldıktan sonra düzenli olarak bakımları yapılmamakta ve bunun sonucunda yaralanmalar,sakat kalma ve ölümle sonuçlanmaktadır.

Bu yüzden yoğunlukta kullanılan parklar ve kamu alanlarındaki parkların  yılık düzenli olarak bakımlarının periyodik  bir şekilde yapılması gereklidir. Bu uygulamalar yapılmadığı taktirde çocuklarımız için eğlenceli ve keyifli vakit geçirdikleri bu alanlar sizin  fark etmediğiniz ve göremediğiniz tehlikeleri içermektedir.

Çocuk oyun alanları açık alanlarda olduğu için ve  aynı anda  birçok çocuğun kullandığı yerler olduğundan dolayı sağlık yönünden de çok tehlikelidir,çünkü çocuk oyun alanların da birçok  bakteri ve mikropta barındırmaktadır.Bu yüzden yıl içerisinde ve özellikle  yaz aylarında çocuk parklarının bakımlarının yapılması ve ilaçlama,dezenfekte çalışmalarının da yapılması gerekmektedir.Firmamız tarafından uzman ekiplerimizce çocuk oyun alanları  yenilenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

Detaylı bilgi almak için bizi arayın.